
| nosnost | 50 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 30 kg |
| délka korby | 1040 mm |
| šířka korby | 760 mm |
| výška korby | 110 mm |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 48 kg |
| délka korby | 1080 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| Typ | Vozík |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 49 kg |
| délka korby | 1080 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| Typ | Vozík |

| nosnost | 100 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 26,5 kg |
| délka korby | 1050 mm |
| šířka korby | 770 mm |
| výška korby | 300 mm |
| Typ | Vozík |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 50 kg |
| délka korby | 1080 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| Typ | Vozík |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 68,5 kg |
| délka korby | 1070 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| Typ | Vozík |

| nosnost | 340 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 39 kg |
| délka korby | 1780 mm |
| šířka korby | 840 mm |
| výška korby | 740 mm |
| Typ | Vozík |

| nosnost | 400 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 58 kg |
| délka korby | 1270 mm |
| šířka korby | 950 mm |
| výška korby | 300 mm |
| Typ | Vozík |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026