LAZER LT 86 je kompaktní traktor s výkonem, který překvapí. Šířka sečení 86 cm, silný 452cc motor a hydrostatická převodovka bez řazení zajišťují rychlou a pohodlnou práci i v členité zahradě. Dva robustní nože vytvářejí silný proud vzduchu, který spolehlivě dopraví trávu do koše o objemu 245 litrů. Model LT 86 je ideální pomocník pro pravidelnou domácí údržbu trávníku – jednoduchý na ovládání, obratný a spolehlivý.
✅ U nás máte jistotu funkčního výrobku a úspory Vašeho drahocenného času
✅ Pro zákazníky z Českých Budějovic a okolí možnost zapůjčení přívěsného vozíku k odvozu traktoru ZDARMA!
✅ Rádi Vám předáme naše zkušenosti. Jsme zde pro Vás již od roku 2005
✅ Zajišťujeme servis a náhradní díly (při zakoupení u nás)
✅ Rychlý kontakt: +420 774 796 602
| Technické specifikace | LAZER LT 86 |
| Motor | 452cc Loncin OHV,1V |
| Převodovka | hydrostatická |
| Šířka sečení | 86 cm |
| Objem nádrže | 7,5l |
| Počet nožů | 2 |
| Výška strniště | 30 - 90 mm, 7 poloh |
| Výhoz | zadní |
| Rychlost vpřed | 0 - 8, 8 km/h |
| Rychlost vzad | 0 - 4,5 km/h |
| Koš | 245 l |
| Poloměr otáčení | 45 cm |
| Rám | roboticky svařovaný |
| Přední kola | 15 x 6.0´´ |
| Zadní kola | 18 x 8.5´´ |
| Hmotnost | 190 kg |
| Rozměry | 237 x 93 x 111 cm |
| Sedlo | nastavitelné ručně |
| Mulčování | ano, volitelné |
| Motor: | Loncin |
|---|---|
| záběr: | 86 cm |
| počet rychlostí: | vpřed: 0 - 8, 8 km/h.vzad:0 - 4,5 km/h |
| převodovka: | hydrostat |
| objem koše: | 245 l |
| žací ústrojí: | 2 nože |
| kola: | 15 x 6.0´´,18 x 8.5´´" |
| poloměr otáčení: | 45 cm |
| hmotnost: | 190 kg |
| objem nádrže: | 7,5 l |
| výška sečení: | 30 - 90 mm |
| deflektor: | volitelné |
| mulčování: | ano, volitelné |
| sekce: | traktory s košem |
| výrobce: | Motor Jikov Green |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026