
| akumulátor | 48 V |
|---|---|
| kapacita | 7,5 Ah |
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 37 kg |

| akumulátor | 18 V |
|---|---|
| kapacita | 8 Ah |
| záběr | 46 cm |
| hmotnost | 35 kg |

| motor | Weibang |
|---|---|
| Výkon | 7 HP |
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 56 kg |

| akumulátor | 18 V |
|---|---|
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 34,7 kg |

| akumulátor | 25,2 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 Ah |
| sečená plocha | 600 m² |
| hmotnost | 7,5 kg |

| motor | Rato |
|---|---|
| Výkon | 7,5 HP |
| záběr | 64 cm |
| hmotnost | 60 kg |
| typ | Bubnová sekačka |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 5,5 HP |
| záběr | 60 cm |
| hmotnost | 52 kg |
| typ | Bubnová sekačka |

| akumulátor | 12 V |
|---|---|
| délka lišty | 1,9 cm |
| hmotnost | 4,7 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026