
| akumulátor | 36 V |
|---|---|
| kapacita | 9 Ah |
| záběr | 47 cm |
| hmotnost | 36,5 kg |

| motor | Loncin |
|---|---|
| Výkon | 7,3 HP |
| záběr | 69 cm |
| hmotnost | 74 kg |

| akumulátor | 25,2 V |
|---|---|
| kapacita | 2 Ah |
| sečená plocha | 500 m² |
| hmotnost | 16,2 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 7,5 Ah |
| záběr | 61 cm |
| hmostnost | 68 kg |
| sekce | akumulátorové sněhové frézy |

| Typ příslušenství | Sekací hlava |
|---|

| Typ příslušenství | Sekací hlava |
|---|
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026