
| motor | Echo |
|---|---|
| objem motoru | 28,1 ccm |
| Výkon | 1,2 HP |
| hmotnost | 6,2 kg |

| akumulátor | 40 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 Ah |
| hmotnost | 3,8 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5-10 Ah |
| délka lišty | 66 cm |
| hmotnost | 3,1 kg |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 49 kg |
| délka korby | 1080 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| typ | Vozík |

| motor | 220 V |
|---|---|
| max. tlak | 145 bar |
| průtok | 450 l/h |
| hmotnost | 15 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026