
| akumulátor | 48 V |
|---|---|
| kapacita | 5 Ah |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 31 kg |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 6 HP |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 48 kg |

| Typ příslušenství | Sběrač tažený |
|---|

| objem motoru | 42,9 ccm |
|---|---|
| Výkon | 3,1 HP |
| délka lišty | 40 cm |
| hmotnost | 4,3 kg |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 3,5 HP |
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 36 kg |

| motor | Weibang |
|---|---|
| Výkon | 6 HP |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 43 kg |

| motor | Honda |
|---|---|
| objem motoru | 35 ccm |
| Výkon | 1,3 HP |
| hmotnost | 10,7 kg |

| motor | Weibang |
|---|---|
| Výkon | 7 HP |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 42 kg |

| akumulátor | 18 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 Ah |
| sečená plocha | 400 m² |
| hmotnost | 7,6 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026