
| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 - 12 Ah |
| hmotnost | 3,4 kg |

| akumulátor | 12 V |
|---|---|
| kapacita | 6 Ah |
| délka lišty | 15 cm |
| hmotnost | 2,3 kg |

| objem motoru | 34,4 ccm |
|---|---|
| Výkon | 1,74 HP |
| délka lišty | 35 cm |
| hmotnost | 3,7 kg |

| motor | STIGA |
|---|---|
| Výkon | 2,5 HP |
| záběr | 43 cm |
| hmotnost | 25 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 10 Ah |
| délka lišty | 61 cm |
| hmotnost | 3 kg |

| kapacita | 2,5 Ah |
|---|---|
| délka lišty | 50 cm |
| hmotnost | 3,2 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 10 Ah |
| délka lišty | 51 cm |
| hmotnost | 3,6 kg |

| akumulátor | 18 V |
|---|---|
| kapacita | 8 Ah |
| délka lišty | 25 cm |
| hmotnost | 1,9 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026