
| motor | Loncin |
|---|---|
| Výkon | 4,5 HP |
| záběr | 50 cm |
| hmotnost | 33 kg |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 6 HP |
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 45 kg |

| objem motoru | 21,2 ccm |
|---|---|
| Výkon | 0,8 HP |
| délka lišty | 83,4 cm |
| hmotnost | 4,9 kg |

| motor | Weibang |
|---|---|
| Výkon | 7 HP |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 41 kg |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 3 HP |
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 36 kg |

| akumulátor | 12 V |
|---|---|
| délka lišty | 1,9 cm |

| motor | Echo |
|---|---|
| objem motoru | 41,5 ccm |
| Výkon | 2,4 HP |
| hmotnost | 8,5 kg |

| motor | 400V |
|---|---|
| max. délka polena | 55 cm |
| štípací tlak | 8 t |
| hmotnost | 109 kg |

| Typ příslušenství | Rozmetadla a Sypače |
|---|

| motor | Cub Cadet |
|---|---|
| Výkon | 3,4 HP |
| záběr | 53 cm |
| hmotnost | 34 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026