
| objem motoru | 45 ccm |
|---|---|
| Výkon | 3,1 HP |
| délka lišty | 38 cm |
| hmotnost | 5,1 kg |

| objem motoru | 21,2 ccm |
|---|---|
| Výkon | 0,8 HP |
| délka lišty | 53,4 cm |
| hmotnost | 4,6 kg |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 50 kg |
| délka korby | 1080 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| typ | Vozík |

| nosnost | 300 kg |
|---|---|
| hmotnost vozíku | 68,5 kg |
| délka korby | 1070 mm |
| šířka korby | 720 mm |
| výška korby | 300 mm |
| typ | Vozík |

| motor | Honda |
|---|---|
| objem motoru | 25 ccm |
| Výkon | 1 HP |
| hmotnost | 4,7 kg |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 6 HP |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 36 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 - 12 Ah |
| hmotnost | 3,2 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 - 28 Ah |
| použití | Foukač |
| hmotnost | 2,7 kg |

| akumulátor | 48 V |
|---|---|
| kapacita | 2 Ah |
| záběr | 30 cm |
| hmostnost | 8,32 kg |
| sekce | akumulátorové sněhové frézy |

| motor | Stiga |
|---|---|
| Výkon | 6 HP |
| záběr | 51 cm |
| hmotnost | 32 kg |

| motor | Briggs and Stratton |
|---|---|
| Výkon | 4 HP |
| záběr | 46 cm |
| hmotnost | 35 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026