
| motor | Weibang |
|---|---|
| Výkon | 6 HP |
| záběr | 46 cm |
| hmotnost | 38 kg |

| akumulátor | 80 V |
|---|---|
| kapacita | 2 Ah |
| záběr | 46 cm |
| hmotnost | 33 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 10 Ah |
| hmotnost | 4,35 kg |

| akumulátor | 48 V |
|---|---|
| kapacita | 2 x 7,5 Ah |
| délka lišty | 65 cm |
| hmotnost | 4,6 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 - 12 Ah |
| hmotnost | 3,4 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 10 Ah |
| délka lišty | 61 cm |
| hmotnost | 3 kg |

| objem motoru | 40,2 ccm |
|---|---|
| Výkon | 2,15 HP |
| délka lišty | 38 cm |
| hmotnost | 4,6 kg |

| objem motoru | 25 ccm |
|---|---|
| Výkon | 1,52 HP |
| délka lišty | 25 cm |
| hmotnost | 2,3 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026