Milwaukee ŘETĚZOVÁ PILA M18FTHCHS30 0
Cena bez DPH 21%: 12 165,29 | PK 59295 | 480
ODESÍLÁME ZÍTRA - 14.5.2026
DOPRAVA ZDARMA
M18FTHCHS30-0 ŘETĚZOVÁ PILA
Volitelné příslušenství:
  • Ostatní volitelné příslušenství naleznete: ZDE
  • Díky technologii FUEL™ dosahuje maximálních otáček za méně než 1 sekundu
  • Spoušť s proměnnými otáčkami poskytuje plnou kontrolu nad výkonovou křivkou
  • Integrovaný kroužek pro závěs znamená rychlé upevnění na postroj i odpojení z postroje
  • Ergonomicky tvarovaná půlkruhová rukojeť je zárukou pohodlné manipulace v různých polohách
  • Celokovové hroty umožňují uživateli zvýšit pákový efekt při řezání
  • Snadno přístupná nádržka na olej s kontrolním okénkem
  • Dodává se se 76 ml oleje, nástrojem na řetěz a krytem lišty
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Video M18FTHCHS30-0 ŘETĚZOVÁ PILA
Technické specifikace M18FTHCHS30-0
HMOTNOST VČ. AKU 4.7 Kg
DÉLKA LIŠTY 30 cm
DODÁVÁ SE 2 x M18 HB8 sady akumulátorů, M12-18 FC nabíječka, bez kufru
KAPACITA TANKU 0.2 (L)
POČET ČLÁNKŮ 51
ROZCHOD 1.1/ 0.043″
ROZTEČ ŘETĚZU 8.3/ .325˝
RYCHLOST ŘETĚZU 15 (M/S)
VELIKOST ŘETĚZOVÉHO PILNÍKU 4 mm
Milwaukee Nabíječka M12-18FC
Milwaukee Nabíječka M12-18FC
Ihned k odběru
Milwaukee Akumulátor M18 HB8 - 18V/8,0 Ah
Ihned k odběru
akumulátor:12 V