
| akumulátor | 40 V |
|---|---|
| kapacita | 5 Ah |
| použití | Foukač/vysavač |
| hmotnost | 5,7 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 - 12 Ah |
| použití | Foukač |
| hmotnost | 2,1 kg |

| akumulátor | řezný kotouč 125mm V |
|---|---|
| kapacita | příslušenství Ah |

| motor | Stiga |
|---|---|
| objem motoru | 25,4 ccm |
| Výkon | 1 HP |
| hmotnost | 8,2 kg |

| objem motoru | 34,4 ccm |
|---|---|
| Výkon | 2,1 HP |
| délka lišty | 35 cm |
| hmotnost | 3,7 kg |

| akumulátor | 48 V |
|---|---|
| kapacita | 2 Ah |
| záběr | 35 cm |
| hmotnost | 12 kg |

| akumulátor | 56 V |
|---|---|
| kapacita | 2,5 - 12 Ah |
| délka lišty | 40 cm |
| hmotnost | 4,1 kg |
ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Pištín 134, 373 46 Pištín, IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193
e-shop od EDGERING © 2015 - 2026