Honda QP 205SX

Vysokotlaké čerpadlo HONDA QP-205X S má typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV. Jmenovitý výkon motoru je 3,6 kW/min-1. Systém zapalování tranzistorové bezkontaktní.

37 790,- vč. DPH

Cena bez DPH 21%: 31 231,40 | PK 35501 | 50

Připraveno k odeslání - 25.9.2023

DOPRAVA ZDARMA

Jsme autorizovaný prodejce značky HONDA.

Mám zájem o více informací

Rádi Vás kontaktujeme!


ODESLAT KONTAKT

Vysokotlaké čerpadlo Honda QP-205SX

Motorové vysokotlaké vodní čerpadlo QP 205 SX slouží pro rychlé přečerpání vody s vysokým tlakem vody na výstupu z čerpadla nebo dopravit vodu na místa s větším terénním převýšením. Profesionálové zcela jistě ocení výkonné čerpadlo, usazené v pevném a odolném trubkovém rámu, který odolá hrubému zacházení i v těžkých pracovních podmínkách. Tomu odpovídá i pohon spolehlivým profesionálním motorem Honda. Čerpadlo si získalo oblibu hlavně u farmářů pro zásobování pastvin s dobytkem čistou vodou, závlahových systémů nebo u komunálních firem při vysokotlakém čištění vodou a u obecních úřadů pro zapůjčení občanům nebo pro přečerpávání čisté užitkové vody do větších výšek.

Model středně výkonného motorového vodního čerpadla. Výkonné čerpadlo pohání profesionální motor řady GX s lehkým startem a to vše je zavěšeno v pevném ocelovém rámu. Na šroubení lze připojit šroubovací hasičskou půlspojku "C", na kterou snadno napojíte hasičskou hadici.


HRNE TO TAM POD TLAKEM...

Toto motorové vodní vysokotlaké čerpadlo středního výkonu je svým provedením a výkonem určeno převážně pro přečerpávání čisté a užitkové vody hlavně v prostředí hasičů, stavařů, rybářství a rybářských svazů, drobných farmářů, zemědělců, obecních úřadů a půjčoven nebo všude tam, kde je nutné vodou překonat větší výškový rozdíl hladin. Celé čerpadlo je uloženo na pružných silentblocích ve vyztuženém rámu, svařeném z ocelových trubek o průměru 25 mm. Ten zajišťuje mimořádnou ochranu čerpadla proti případnému poškození a zároveň slouží jako transportní madlo pro snadnou manipulaci. Vysokotlaké čerpadlo je jednostupňové, odstředivého typu a díky patentově chráněnému vzoru oběžného kola a přesné výrobě nedochází za chodu čerpadla ke zbytečným ztrátám a čerpadlo je schopno poskytovat vysokou sací schopnost na vstupu a vysoký tlak na výstupu z čerpadla. Díky tomu je čerpadlo QP 205 SX schopno vyprodukovat na výstupu tlak vody až 9 barů, což představuje celkový výtlak až 90 m. Spolehlivý profesionální čtyřtaktní motor je s dostatečnou rezervou bez problémů schopen pohánět toto vysokotlaké čerpadlo o max. průtoku až 350 litrů za minutu. Základní výbava čerpadla zahrnuje kromě stroje samotného také sací koš, příslušné šroubení a hadicové nástavce s hadicovými svorkami pro hadici o průměru 50 mm. Ovládání čerpadla je velice snadné a jednoduché. Stačí natankovat, čerpadlo postavit na vodorovnou plochu, čerpací skříň zalít čistou vodou, motor nastartovat zatažením za rukojeť ručního startéru, počkat až si čerpadlo nasaje vodu sací hadicí. Po nasátí vody lze množství přečerpávané vody regulovat otáčkami motoru. Čerpadlo je utěsněno velmi kvalitní mechanickou hřídelovou ucpávkou z karbidu křemíku, která je sice velmi odolná vůči abrazivnímu působení přečerpávané kapaliny, ale velmi náchylná na přehřátí. Proto je nutné před nastartováním motoru vždy čerpadlo zalít vodou. Konstrukce čerpadla je dostatečně robustní a pevná nekroutí se a spolehlivě tlumí působení vibrací od motoru na podklad. Údržba čerpadla je zcela nenáročná a spočívá v základní údržbě benzínového motoru a proplachování čerpadla po použití znečištěné, či jinak agresivní vody.


Technické specifikace QP-205SX
Jmenovitý výkon motoru (kW/min-1) 3,6
Úroveň akustického tlaku v místě obsluhy - dB(A) 105
Startování Reverzní
Maximální průtok (l/min) 350
Celková výtlačná výška (m) 90
Sací hloubka (m) 8
Max.zrnitost nečistot ve vodě (mm) 1
Průměr šroubení vstup / výstup (mm) 50/50
Suchá hmotnost (kg) 27,6
Typ motoru 4-taktní zážehový jednoválec s rozvodem OHV
Garantovaná hladina hluku dB(A) - 109
Systém zapalování Tranzistorové bezkontaktní
Vrtání a zdvih (mm) 68 x 45
Chlazení Nucené vzduchem
Rozměry stroje (L x Š x V) (mm) 545 x 410 x 490
Objem palivové nádrže (litrů) 3,1
Zdvihový objem (cm3) 163
Objem olejové náplně (litrů) 0,6
Tlak (bar) 9
Max.provozní doba na nádrž (hod) 1,7
Model motoru GX160
Pracovní otáčky motoru (ot.min-1) max. 3600
motor:Honda
max.sací hloubka:8 m
max.výtlačná výška:90 m
výkon:350 l/min
sekce:vodní proudová benzínová
výrobce:Honda

ELVA PROFI s.r.o. - prodej, půjčovna a servis strojů a nářadí
Rudolfovská 107/465, České Budějovice, 370 01 IČ: 26086654, DIČ: CZ26086654
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193

e-shop od EDGERING & REKLAMA CB © 2023