Úvod / Reklamace

-- obrázek --

Reklamace přepravy

Při přebírání zboží od přepravce si prosím pečlivě zkontrolujte dodané zboží. Zásilku, která jeví známky poškození přeberte s výhradou.

Na následné reklamace po převzetí, jestliže nebude v záznamu od přepravce uvedeno, převzato s výhradou, nebude brán zřetel. Veškeré zboží, které odesíláme je pečlivě zkontrolováno a zabaleno.


- popis obrázku -

Reklamace výrobku

Seznam autorizovaných servisů ve Vašem okolí ZDE

Přejeme Vám, ať Vám zakoupené zboží slouží co nejdéle, ale znáte to - občas se něco pokazí. Pro případ, že produkt nefunguje správně či dokonce přestal zcela fungovat, je tady naše Reklamace!

Zboží u nás můžete jednoduše reklamovat. Vaši reklamaci se budeme snažit vyřídit v nejkratším možném termínu. V pracovní dny Vás budeme co nejdříve kontaktovat s konkrétními informacemi, jak bude Vaše reklamace řešena.

Průběh reklamace

Pokud chcete zboží zakoupené u nás reklamovat, vyplňte prosím Reklamační formulář a zašlete nám jej na e-mail servis@elvaprofi.cz. Ihned po obdržení reklamačního formuláře Vás budou pracovníci reklamačního oddělení kontaktovat a společně domluvíte následující postup.

Doklady potřebné k reklamaci zboží:

  • Doklad o koupi či jiný doklad prokazující koupi zboží
  • Reklamační formulář
  • Záruční list
  • Fotodokumentace

Lhůta pro vyřízení reklamace

  • V případě, že jste spotřebitel, reklamace bude vyřízena ve 30denní lhůtě.
  • V případě, že Vám reklamace nebude uznána, neexistuje zde zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době.
  • V případě, že nejste spotřebitel, neexistuje zde zákonné určení lhůty, avšak i v tomto případě se snažíme vyřídit reklamaci v co nejkratší době.

Provozovatelem e-shopu je ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice Prodej, půjčovna a servis
strojů a nářadí

Autorizovaný prodejce © ELVA PROFI s.r.o. 2013 - 2019
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193