Úvod / Prodej

Zahradní technika všech předních světových výrobců.

V našem sortimentu najdete produkty značek AS Motor, Briggs & Stratton, Bosch, Mtd, Cub Cadet, Honda, Husqvarna, Stiga, Scheppach, Hitachi, Weibang, Laski, Zenoah, Woodster, Turf master, Ryobi, Dwt, Power plus, Sharks a další.

Z naší široké nabídky si můžete vybrat např.:

-- obrázek --

Ridery

Stroje s celoročním využitím. V zimě využijete radlici nebo frézu pro odklízení sněhu, na jaře očistíte chodníky čelním kartáčem, posekáte trávu a na podzim posbíráte listí pomocí kartáče

-- obrázek --

Zahradní traktory

Představují ideální pomocníky pro větší zahrady. V nabídce máme traktory světových i českých výrobců. Zahradní traktory jsou u nás zastoupeny například značkami Stiga, Cub Cadet, Wisconsin, Karsit, Wolf-Garten, Mtd, Murray a mnoha dalšími.

-- obrázek --

Travní sekačky

Moderní travní sekačky umožní kombinovat různé technologie sečení trávy v závislosti na výšce porostu a potřebě uživatele. Samozřejmostí je jednoduchá obsluha a kvalitní motory. Nabízíme jak sekačky s pojezdem, tak i sekačky bez pojezdu.

-- obrázek --

Drtič větví

Drtiče větví slouží k drcení zahradního odpadu, který je vhodný ke spalování a kompostování. V nabídce máme drtiče elektrické, benzínové, naftové a traktorové (PTO). Jsme výhradním dovozcem profesionálních drtičů NEGRI BIO pro Českou republiku. Vystavené modely je možné si prohlédnout na naší prodejně v Českých Budějovicích.

-- obrázek --

Řetězové pily

jsou u nás zastoupeny modely od lehkých elektrických pil pro občasné použití na zahradě nebo v kůlně, až po robustní výkonné stroje pro práci v lese.

Vyžínače

Slouží k dosekání trávy všude tam, kde se nedostane rotační sekačka. S jejich pomocí vysekáte trávu podél plotu a domu.

-- obrázek --

Křovinořezy

Jsou univerzálními stroji pro sekání šikmých nebo hůře dostupných ploch a pozemků s přerostlou trávou.

-- obrázek --

Plotostřihy

Pro pravidelné zastříhávání živých plotů nebo různé tvarovací práce vám poslouží naše pěkné plotostřihy.

-- obrázek --

Po obdržení objednávky je zákazník kontaktován ohledně jejího přijetí a následně je mu objednávka potvrzena a je informován ohledně dodání zboží, termínu dopravy a jiné.

Provozovatelem e-shopu je ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice Prodej, půjčovna a servis
strojů a nářadí

Autorizovaný prodejce © ELVA PROFI s.r.o. 2013 - 2019
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193