Úvod / O nás

Vítejte na stránkách e-zahrada.cz

Naleznete zde široký sortiment hobby i profi zahradní techniky od předních renomovaných výrobců z celé Evropy, USA či Japonska. V našem internetovém obchodě si můžete z pohodlí vašho domova vybrat z více jak 2000 položek. Rychlé dodání, levné ceny, kvalitní servis.

Náš odborně vyškolený personál, s mnohaletými zkušenostmi v oboru, je připraven vždy maximálně vyjít vstříc vašim požadavkům a pomoci vám při výběru zboží.

Na e-zahrada.cz nakoupíte kvalitní výrobky za nízké ceny

Našim cílem je poskytovat služby na profesionální úrovni a vždy vyjít zákazníkovi vstříc.

Jsme výhradní prodejci těchto světových značek STIGA, MTD, YARD MAN, CUB CADET, HUSQVARNA, STIHL, ACTIVE, RYOBI, GTM, HONDA, IBEA, MEGAGROUP, MURRAY, VEGA, CRAFTSMAN, HOMELITE, MARUNAKA, DAKR, SCHEPPACH, HITACHI, WEIBANG, LASKI, ZENOAH, WOODSTER, TURF MASTER, MOTOR JIKOV, GTM PROFESIONAL, FISKARS, MITSUBISHI, KAWASAKI, WORLD, SNAPPER, SIMPLICITY.

Prodáváme pouze výrobky schválené pro prodej v ČR, zajištěné certifikátem oprávněného dovozce.

Prioritou pro nás vždy bylo spolupracovat jen s těmi největšími a nejspolehlivějšími dodavateli. Za 7 let působnosti prodeje zahradní techniky v České republice jsme vyselektovali ty nejspolehlivější dodavatele, kteří úzce spolupracují přímo s prodejci a jsme tím pádem schopni vyjít zákazníkovi vstříc i v nejnáročnějších požadavcích, ať už co se velikosti sortimentu týče, tak i jeho kvality, a to i v oblasti náhradních dílů a doplňků.

U každého u Nás zakoupeného výrobku se tak můžete opřít o kvalitu, záruku, dodání náhradních dílů a samozřejmě i o servis.

Provozovatelem e-shopu je ELVA PROFI s.r.o., České Budějovice Prodej, půjčovna a servis
strojů a nářadí

Autorizovaný prodejce © ELVA PROFI s.r.o. 2013 - 2019
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 13193